Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Termíny a výsledky

Vítejte v sekci Termíny a Výsledky

 

2019

Datum Město Země Závod Typ         Výseldky
6. 4. Malíkovice CZE

MKK

Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a5131.xls
28. 4. Krušovice CZE

MKK

Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a5149.xls
11. 5.

Klíny

CZE Krušnoman DDT  http://www.czechtriseries.cz/results/track/9232?embedded=False&highlightRacerId=117651
22. 6. Otrokovice CZE Moraviaman DTT (celý) http://www.czechtriseries.cz/results/track/8447?embedded=False&highlightRacerId=123978
27. 7. Praha CZE Challenge Prague DTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/9383?embedded=False&highlightRacerId=127725
17. 8. Kalmar SWE Ironman Kalmar DTT (celý) https://www.ironman.com/im-kalmar-results
31. 8. Žďár nad Sázavou CZE Pilman DTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/9449?embedded=False&highlightRacerId=131345
14. 9. Almere NED Challenge Almere

DTT (celý) 

https://www.triathlon.org/results/result/2019_almere_amsterdam_etu_challenge_long_distance_triathlon_european_champi/338757
6. 10. Zichovec CZE

MKK            

Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a5231.pdf
24. 11. Cozumel MEX

Ironman Cozumel

DTT (celý)                 

https://www.ironman.com/im-cozumel-results
           
                                                                                              

 

 

 

2017

Datum

Město

Země

Závod

Typ

Výsledky

7. 1.

Kladno

CZE

MKK

Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4604.pdf
4. 2. Kladno CZE MKK Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4620.pdf

3. 3.

Kladno

CZE

MKK

Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4646.pdf

25. 3.

Unhošť CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4659.pdf

7. 4.

Malíkovice CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4664.pdf

15. 4.

Nové Strašecí CZE MKK Běh http://vysledky.irontime.cz/results244/

30. 4.

Stochov CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4682.xls
7. 5.

Rimini

ITA Challenge DTT http://www.nextrace.net/gara.php?idgara=2123&lan=it&idm=4&idperc=2
20. 5.  Kamenné Žehrovice CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4705.pdf
27. 5. Lišany CZE MKK Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4718.pdf

3. 6. Šamorín SVK Challenge DTT

https://kpzresults.sportsoft.cz/en/race/results/2214?rid=2472

10. 6. Lhota CZE

MKK

Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4726.pdf
14. 6. Malé Kyšice CZE MKK Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4733.pdf

18. 6. Račice CZE Interval 1/2 DTT

https://www.sportt.cz/racesResults/resultlist/464

21. 6.

Slaný

CZE Olympijský běh Běh http://www.olympijskybeh.cz/vysledky/slany/
1. 7.

Třtice

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4737.pdf
9. 7.

Nechranice

CZE Hopman STT http://hopmantriatlon.cz/doc/res/triatlon17.xlsx
29. 7.

Praha

CZE Challenge DTT http://sportsoft.cz/en/race/results/2169?rid=2573&eventid=1
5. 8.

Mšec

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4747.pdf
9. 8.

Kladno

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4749.pdf
27. 8.

Rakovník

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4756.pdf
2. 9.

Podersdorf

AUT Rakouský šampionát DTT http://www.pentek-timing.at/results.html?pnr=13071&cnr=1
28. 9.

Unhošť

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4778.pdf
30. 9.

Praha

CZE RunTour Běh http://www.run-tour.cz/cs/vysledky/pr10
1. 10.

Zichovec

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4779.pdf
7. 10. Velvary CZE Velvary Běh + MTB

http://vysledky.irontime.cz/vysledky1195/?zavod=1195&trat=1617

http://vysledky.irontime.cz/vysledky1195/?zavod=1195&trat=1619

10. 10.

Kladno

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4785.pdf
18. 11.

Kladno

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4816.pdf
9. 12.

Slaný

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4835.xls
26. 12.

Třtice

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4841.pdf

 

2016

Datum

Město

Země

Závod

Typ

Výsledky

26. 2.

Abu Dhabi

SA

TriYas

OTT

http://www.premiertiming.com/res/results.phpid=424&tab=Olympic&cat=all_categories&gen_m=

1&gen_f=1&filter=&si=

9. 4. Unhošť CZE MKK Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4358.pdf

1. 5.

Aix en Provance

FRA

IM 70.3

DTT

http://eu.ironman.com/triathlon/coverage/athlete-tracker.aspx?race=france70.3&y=2016#axzz47mtfpC86

8. 5. Lány CZE

MKK

Běh http://beh.lany.cz/cz/vysledky-2016
14. 5.  Kamenné Žehrovice CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4401.pdf

22. 5. 

St. Pölten

AUT

IM 70.3

DTT

http://eu.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/st.-poelten/results.aspx#axzz4AKKaPh3J

28. 5. Lišany CZE MKK Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4424.pdf

4. 6.

Pardubice

CZE

Czechman

DTT

http://www.czechtriseries.cz/results/track/4032?returnUrl=%2Fresults%2Frace%3Fid%3D1008                         

11. 6.

Plzeň

CZE

ČP

OTT

http://www.czechtriseries.cz/results/track/4057?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F1067

3. 7. 

Haugesund

NOR

IM 70.3

DTT

http://eu.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/haugesund/results.aspx?p=2&ps=20#axzz4EdozOIlU

10. 7.

Jönköping

SWE

IM 70.3

DTT

http://eu.ironman.com/triathlon/coverage/athlete-tracker.aspx?race=joenkoeping70.3&y=2016#axzz4EdozOIlU

20. 7. 

Srby CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4483.pdf

30. 7. 

Praha CZE Triprague DTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/4148?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F1053

7. 8. 

Nyon SUI AMS OTT http://www.triathlon.org/results/result/2016_nyon_fisu_world_university_triathlon_championships/305460
21. 8.

Šamorín

SVK Challenge DTT http://sportsofttiming.sk/en/race/results/1990?rid=2224
27. 8. Žďár nad Sázavou CZE Pilman DTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/4162?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F1057
4. 9. Příbram CZE Klasik Duatlon DT http://www.czechtriseries.cz/results/track/4202?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F1058
11. 9.

Doksy

CZE DoksyRace DTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/4252?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F1047
17. 9.

Velvary

CZE  ZŠ Velvary Běh http://vysledky.irontime.cz/results167/
28. 9.

Unhošť

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4526.pdf
2. 10. Zichovec CZE MKK Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4534.pdf

16. 10.

Praha

CZE City cross Běh http://results.onlinesystem.cz/upload/2016/614/Jednotlivci%20-%20ABS.pdf
5. 11.

Křivoklát

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4557.pdf
19. 11.

Kladno

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4563.xls
10. 12. Manama BHR IM 70.3 DTT http://eu.ironman.com/triathlon/coverage/athlete-tracker.aspx?race=bahrain70.3&y=2016#axzz4U4ViS200
26. 12. Třtice CZE

MKK

Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4596.pdf

 

2015

 

Datum

Město

Země

Závod

Typ

Výsledky

7 .3.

Abu Dhabi

SA

WTS

STT

http://www.triathlon.org/results/result/2015_itu_world_triathlon_abu_dhabi/270293

14.3.

Hurghada

EGY

AC

OTT

http://www.triathlon.org/results/result/2015_hurghada_atu_triathlon_african_cup/270314

21. 3.

Unhošť

CZE

MKK

Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4053.pdf

5. 4.

Praha

CZE

ČP

AQT

http://www.czechtriseries.cz/results/track/1791?returnUrl=%2Fresults%2Frace%3Fid%3D808

11. 4.

Malíkovice

CZE

MKK

Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4064.pdf

18. 4.

Nové Strašecí

CZE

MKK

Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4072.pdf

9. 5.

Kladno

CZE

MKK

Běh

http://www.maratonkladno.cz/a/a4095.pdf

31. 5.  Ostrá - Nymburk CZE ČP STT http://www.czechtriseries.cz/results/track/1865?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F848
6. 6. 

Pardubice

CZE Czechman DTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/2105?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F768
21. 6.

Račice

CZE MČR OTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/2143?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F785
5. 7.

Haugesund

NOR IM 70,3 DTT http://eu.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/haugesund/results.aspx#axzz3jff39Urz
18. 7.

Opava

CZE ČP OTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/1703?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F788
22. 7.

Doksy

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4143.pdf
29. 7.

Praha

CZE Vaše Liga Běh http://www.vaseliga.cz/cz/akce/loap-pbt-vasi-ligy-10-km-0812/#tabs-4
16. 8.

Praha

CZE TriPrague DTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/2239?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F913
13. 9. 

Rügen

GER IM 70,3 DTT http://www.ironman.com/~/media/2549b2b04bd44a7a8bc40cedc9b0b1c0/70%203%20division%201.pdf
3. 10. Velvary CZE ZŠ Velvary Běh http://www.zsvelvary.cz/informace-a-dokumenty-ke-stazeni/akce-poradane-skolou/velvarskymaraton2015/vysledky
4. 10. 

Zichovec

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4177.pdf
31. 10.

Praha

CZE Vaše liga Běh http://www.vaseliga.cz/cz/akce/loap-pbt-vasi-ligy-10-km-1112/#tabs-4
7. 11.

Křivoklát

CZE MKK Běh http://www.maratonkladno.cz/a/a4214.pdf
14. 11. Lhota CZE

MKK

  http://www.maratonkladno.cz/a/a4224.pdf
5. 12. Manama BHR IM 70.3 DTT http://eu.ironman.com/triathlon/coverage/athlete-tracker.aspx?race=bahrain70.3&y=2015#axzz3tYSjjQu0

 

2014

 

Datum

Město

Země

Závod

Typ

Výsledky

4 .1.

Praha

CZE

Liga

Běh 10km

http://www.vaseliga.cz/cz/akce/asics-vase-liga-beh-iv-10-km-0312/#tabs-4

19.1.

Teningen

GER

Allmendlauf

Běh 10km

http://www.allmendlauf.de/index.php?2014

9. 3.

Kalkar

GER

NRW Meisterschaft

AQT

https://www.time2finish.net/files/2014_ SRKalkar/NRW_Maenner_gesamt.pdf

15. 3.

Bonn

GER

 

AQT

https://www.ssf-bonn-triathlon.de/swimathlon/index.php?page=10&Zunder%5CSwimathlonErgebnislisten%5B18%5D%5Baction%5D=showResults&Zunder%5CSwimathlonErgebnislisten%5B18%5D%5Bwettkampf%5D=Classic

20. 4.

Brasilia

BRA

AMS

OTT

http://www.triathlon.org/results/result/2014_brasilia_fisu_world_university_triathlon_championships/267844

27. 4.

Lima

PE

PAP

OTT

http://www.triathlon.org/results/

result/2014_lima_itu_triathlon_pan_american_cup_and_ibero_american_championships/264744

11. 5.

Buschhütten

GER

1. BL

Týmy

http://www.triathlonbundesliga.de/index.php/buschhuetten.html

18. 5.

Bratislava

SVK

EP

STT

http://www.triathlon.org/results/result/2014_bratislava_itu_sprint_triathlon_european_cup/264950

24. 5.

Brno

CZE

ČP

STT

http://www.czechtriseries.cz/results/track/1113?gender=M&returnUrl=%2Fresults%2Frace%3Fid%3D509

21. 6.

Kitzbuehel

AUT

ME

OTT

http://www.triathlon.org/results/result/2014_kitzbuehel_etu_triathlon_european_championships/264355

29. 6. Chicago USA STS

OTT

http://www.triathlon.org/results/result/2014_itu_world_triathlon_chicago/264380

5. 7.

Holten

NED

EP

OTT

http://www.triathlon.org/results/result/2014_holten_itu_triathlon_premium_european_cup/264973

19. 7. Telč CZE

MČR

OTT http://www.czechtriseries.cz/results/track/1127?gender=M&returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F512

26. 7.

Mělník CZE ČP STT

http://www.czechtriseries.cz/results/track/1107?gender=M&returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F508

3. 8.

Tábor

CZE

ČP

STT

http://www.czechtriseries.cz/results/track/1592?gender=M&returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F517

17. 8.

Karlovy Vary

CZE

EP

OTT

http://www.triathlon.org/results/result/2014_karlovy_vary_itu_triathlon_european_cup/265007

30. 8.

Sokolov

CZE

ČP

STT

http://www.czechtriseries.cz/results/track/1117?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F510

7. 9.

Mamaia

ROU

EP

OTT

http://www.triathlon.org/results/result/2014_constanta_mamaia_itu_triathlon_european_cup/265011

28. 9.

Alanya

TUR

SP

OTT

 

 

2013

TOPlist